Szukaj
Close this search box.
Szukaj

Znowu łatwa wygrana

Większego oporu ze strony rywali nie napotkali piłkarze Wojciecha Henke, którzy bez problemu rozbili u siebie Olimpię Koło 11:1.

Mecz był przełożony i wyjątkowo został rozegrany we wtorek. Od samego początku słupczanie wybili przyjezdnym piłkę z głowy. Wynik spotkania otworzył Konrada Sroka, zaraz potem podwyższyli Jakub Jasiak i Michał Dreczkowski,  a w międzyczasie drugi raz trafił Sroka ustalając wynik meczu na 4:0 do przerwy.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Tym razem festiwal strzelecki rozpoczął Michał Walerczyk, a swoje gole dołożyli jeszcze Jasiak, Dawid Kinalski i Kamil Sikorski. Po dwa razy do bramki rywali trafili również Walerczyk, a jedną bramkę dołożył Dawid Łukasiewicz. Niefrasobliwość w obronie sprawiła, że jedynego gola dla gości po samobójczym strzale zdobył także miejscowy zespół, a mecz zakończył się łatwą wygraną piłkarzy Wojciecha Henke 12:1.

SKP MOS Słupca-Olimpia Koło 12:1 (4:0)