Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Zobaczcie film o słupeckiej Trasie Zdrowia!

Fundacja PZU udostępniła już film promujący nowo powstałe Trasy Zdrowia. Klip nagrywany był w Słupcy, a aktorami zostali mieszkańcy  naszego regionu. 

Przypomnijmy, budowa Trasy Zdrowia to efekt zwycięstwa w konkursie Fundacji PZU. Pokonując ponad setkę miast z całej Polski, Słupca po raz kolejny udowodniła, że w ważnej sprawie może liczyć na swoich mieszkańców. To właśnie dzięki ich zaangażowaniu i pomysłom udało się awansować do ścisłego finału i wygrać mini kompleks rekreacyjno-sportowy.

Ale to nie jedyny powód do radości. Możemy też pochwalić się tym, że pierwsze urządzenia do ćwiczeń zainstalowano właśnie w Słupcy. Stąd Fundacja PZU postanowiła nagrać klip promujący cały ogólnopolski program w naszym mieście. W Urzędzie Miasta odbył się specjalny casting, w którym wyłoniono bohaterów klipu. Później dzielnie współpracowali oni ekipą filmową i tak oto o Słupcy będzie głośno w całej Polsce! Zachęcamy do oglądania klipu i korzystania ze ścieżki zdrowia składającej się z dziewięciu stacji. Uroczyste jej otwarcie zaplanowano w lasku miejskim na najbliższą sobotę.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz