Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Zorganizowali, zagrali, wygrali

Zespół Szkół Zawodowych okazał się najlepszy w IX Mistrzostwach Miasta Słupcy w Piłce Siatkowej Nauczycieli jakie wczoraj rozegrane zostały w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Przypomnijmy, że na pomysł organizacji tej imprezy wpadł Zespół Szkół Zawodowych. Co ciekawe jest też jej wielokrotnym zwycięzcą. W całej inicjatywie chodzi jednak głownie o integrację i dobrą zabawę. Wczoraj w hali MOSiR systemem każdy z każdym rywalizowały cztery zespoły. W IX Mistrzostwach ponownie najlepsza okazała się słupecka Zawodówka, która tym samym obroniła tytuł wywalczony przed rokiem. Zaraz za nią uplasowali się Samorządowcy, słupeckie LO i Szkoła Podstawowa nr 1. Kolejny turniej z pewnością rozegrany zostanie za rok.

Wyniki
ZSZ – SP 1 2:0
Samorządowcy – SP 1 2:0
LO – SP 1 2:0
LO – Samorządowcy 1:2
ZSZ – LO 2:0
Samorządowcy – ZSZ 0:2

1. Zespół Szkół Zawodowych Słupca – 3 pkt – 6:0
(Stanisław Kłaniecki, Krystian Derengowski, Lucyna Gawrych, Krzysztof Słowiński, Przemysław Kuchowicz, Szymon Nowicki, Joanna Ratajczyk )

2. Samorządowcy Słupca – 2 pkt – 4:3
(Michał Pyrzyk, Mariusz Król, Marcin Kałecki, Tomasz Parus, Michał Ziemski, Artur Czarkowski )

3. Liceum Ogólnokształcące w Słupcy – 2 pkt – 3:4
(Tadeusz Raczkowski, Edyta Bednarska-Korus, Leszek Wyszyński, Beata Korzeniewska, Dariusz Woźniak, Mirosław Górniak)

4. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Słupcy – 0 pkt – 0:6
(Marcin Kwitowski, Ryszard Kwitowski, Grzegorz Ławniczak, Krzysztof Machowiak, Beata Ziemniewicz, Dominika Jaśkiewicz, Sylwia Urbaniak, Sylwia Grześkiewicz, Sylwia Raźniewska, Adrianna Wysocińska, Krystyna Ławniczak )


Brak komentarzy

Dodaj komentarz