Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Zrewanżują się w finale?

Już dziś o godzinie 17:00 Polanin Strzałkowo na własnym boisku w ramach półfinału Pucharu Polski KOZPN podejmować będzie Victorię Września. Na zwycięzcę tego spotkania czeka już Sokół Kleczew, z którym Polanin w 2011 roku przegrał w finale. Czy będzie okazja do rewanżu?

Polanin Strzałkowo w drodze do dzisiejszego spotkania ograł Orlika Miłosław 1:6, ZKS Zagórów 1:3 i po remisie w meczu 1:1 w rzutach karnych wyeliminował Słupecki Klub Piłkarski. Z kolei gracze ze Wrześni, którzy rozgrywają swój pierwszy po awansie sezon w III lidze aż 6:0 pokonali Spartę Orzechowo i 4:1 ograli Górnika Konin. Choć Victoria jest zdecydowanym faworytem spotkania, to strzałkowianie nie mają zamiaru poddać się jednak bez walki zapowiada trener Andrzej Dziadkiewicz.

 

 

Niestety w meczu na pewno zabraknie pauzującego za kartki Sebastiana Jasiaka oraz kontuzjowanego Waldemara Plucińskiego. Pod znakiem zapytania stoi również występ Michała Mikołajczewskiego, Adriana Nadgrodkiewicza i Bartosza Waszaka. Zapraszamy wszystkich do kibicowania naszej drużynie. Początek spotkania dziś o godzinie 17:00 na stadionie w Strzałkowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *