Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Zrób paczkę i pomóż!

Dla kilkunastu rodzin z powiatu słupeckiego tegoroczne święta będą piękniejsze. Wszystko za sprawą Szlachetnej Paczki, która po raz pierwszy zawitała w nasze strony.

Szlachetna Paczka to to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, realizowany przez Stowarzyszenie Wiosna. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, darczyńców i dobroczyńców, przed świętami Bożego Narodzenia, rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom, a często również marzeniom. W tym roku Szlachetna Paczka dotarła także do powiatu słupeckiego. Wolontariusze akcji odwiedzili już potrzebujące rodziny, teraz czas na przygotowanie prezentów.

Jacek Wałowski, lider Szlachetnej Paczki w Słupcy

 

 

Otwarcie bazy rodzin już dzisiaj wieczorem. Od tego czasu na stronie Szlachetnej Paczki będzie można wybrać rodzinę, której chciałoby się pomóc. Przekazanie prezentów nastąpi 17 grudnia.

 

 

Aby rozpowszechnić akcję wolontariusze Szlachetnej Paczki będą dziś od 16:00 wspólnie z Policją na terenie powiatu słupeckiego rozdawać odblaski rowerzystom, informując jednocześnie o możliwości wzięcia udziału w Szlachetnej Paczce.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz