Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Zrobią płatny parking przed szpitalem

Znamy plany dotyczące zagospodarowania parkingu słupeckiego szpitala. Chodzi o obszar znajdujący się przy ulicy Tragutta. 

Interpelację w tej sprawie jakiś czas temu złożyła radna, Natalia Bobrowska-Bartkowiak. W swoim piśmie pytała między innymi o plany związane ze wspomnianym terenem oraz o to, czy parking jaki może tam powstać będzie płatny.

-Szanowny Panie Starosto, w odpowiedzi na interpelacje radnej Natalii Bobrowskiej — Bartkowiak z dnia 29 sierpnia 2022r. w sprawie zagospodarowania parkingu szpitala, wyrównania nawierzchni, wyznaczenia miejsc parkingowych oraz czy parking będzie płatny?

Informuję, że w dniu 31 sierpnia został skierowany wniosek do Zarządu Powiatu Słupeckiego o wyrażenie zgody na oddanie w dzierżawę, na okres 3 lat, placów parkingowych znajdujących się na terenie szpitalnym.

Po wyrażeniu zgody przez Zarząd Powiatu rozpoczniemy procedurę przetargową na wydzierżawienie placów celem urządzenia płatnej strefy parkingowej. Do obowiązków dzierżawcy będzie należeć wyrównanie nawierzchni i wyznaczenie miejsc parkingowych- czytamy w odpowiedzi dyrektora szpitala, Macieja Sobkowskiego.

Waszym zdaniem płatny parking w tym miejscu to dobry pomysł?


Najnowsze komentarze
  • Myślę że bardzo dobry pod jednym warunkiem że nie będzie miejsc wyznaczonych do administracji szpitala jako miejsc bezpłatnych. Czy może będzie tak jak na ulicy warszawskiej policja parking bezpłatny, urząd miasta parking bezpłatny reszta hołoty ma płacić.

  • Zauważyliście, że od kiedy zrobili płatne parkingi na rynku to od tego momentu rynek świeci pustkami. Cały handel zanikł. Sklepy puste…

  • no pięknie. To na parkingach przy blokach miejsc będzie brak gdyż wszyscy przyjezdni się przeniosą właśnie na nie byle nie płacić.

Dodaj komentarz