Zwycięska passa trwa

Trwa znakomita passa seniorów ZKS Orłów Zagórów, którzy wygrali ósmy ligowy mecz z rzędu.

Tym razem gracze Roberta Sarnowskiego na własnym boisku pokonali Wartę Kramsk. -W niedzielę na stadionie w Zagórowie spotkały się dwie niepokonane drużyny w rundzie wiosennej. Od początku meczu nasz zespół narzucił swój styl gry i już w 15 minucie Eryk Kopaczewski oddał strzał zza pola karnego, bramkarz odbił piłkę przed siebie, a Wiktor Graczyk otworzył wynik spotkania na 1:0.

Nasze ataki nie ustawały, w 33 minucie Bartosz Kuzak minął jednego z rywali i posłał bardzo dobre podanie do Kopaczewskiego, który strzałem obok bramkarza podwyższył wynik spotkania. Nie był to koniec strzelania w pierwszej połowie, w 42 minucie piłkę na 20 metrze przejął Marcin Kaczorowski, zagrał do Eryka Kopaczewskiego, a ten w polu karnym dojrzał dobrze ustawionego Wiktora Graczyka, który pewnym strzałem trafił na 3:0!

Po przerwie w 54 minucie Łukasz Kubacki popisał się znakomitym dośrodkowaniem, wprost na głowę Graczyka, który pewnym strzałem zdobył hat-tricka w dzisiejszym meczu! Po czwartej zdobytej bramce gra nie wyglądała już tak efektownie, jednak cały czas, to nasz zespół kontrolował przebieg spotkania i dowiózł wynik do końca!- czytamy na stronie zespołu. Wszystkie bramki ze spotkania możecie obejrzeć TUTAJ.

Nasz zespół zajmuje aktualnie trzecie miejsce w ligowej tabeli. Do pierwszej Baszty Przedecz traci pięć  punktów. 21 maja na wyjeździe zmierzy się ze Zniczem Władysławów.

1:2 u siebie z Piastem Grodziec przegrał z kolei Hetman Orchowo,  który z dorobkiem 8 punktów zamyka ligową tabelę. Za tydzień także na wyjeździe zagra ze Spartą Barłogi.