Zwycięski powrót Dreczkowskiego

Już w pierwszej rundzie swoją kolejną walkę w KSW rozstrzygnął Michał Dreczkowski.

Na gali XTB KSW 110, która odbywa się dziś w Rzeszowie jego przeciwnikiem był Adam Tomasik.

Pojedynek nie trwał długo. W trzeciej minucie seria ciosów Dreczkowskiego na twarz rywala zapewniła mu zwycięstwo. – Po ostatniej walce ciężko trenowałem i chciałem jak najszybciej wrócić do klatki KSW.

Nie mogłem się tak naprawdę doczekać. Tutaj byłem gotowy dzisiaj na bardzo ostrą wojnę no i były tego skutki.

Szybko poszła walka ale byłem gotowy na trzy rundy i tak na prawdę każdy możliwy scenariusz – mówił Michał po swoim starciu. Jego decydującą akcję zobaczycie TUTAJ.

Gratulujemy!

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *