Już w pierwszej rundzie swoją kolejną walkę w KSW rozstrzygnął Michał Dreczkowski.
Na gali XTB KSW 110, która odbywa się dziś w Rzeszowie jego przeciwnikiem był Adam Tomasik.
Pojedynek nie trwał długo. W trzeciej minucie seria ciosów Dreczkowskiego na twarz rywala zapewniła mu zwycięstwo. – Po ostatniej walce ciężko trenowałem i chciałem jak najszybciej wrócić do klatki KSW.
Nie mogłem się tak naprawdę doczekać. Tutaj byłem gotowy dzisiaj na bardzo ostrą wojnę no i były tego skutki.
Szybko poszła walka ale byłem gotowy na trzy rundy i tak na prawdę każdy możliwy scenariusz – mówił Michał po swoim starciu. Jego decydującą akcję zobaczycie TUTAJ.
Gratulujemy!






Jedna odpowiedź
Nie rozumiem ludzi którzy się tym emocjonują, cieszą? To nie jest sport.