Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Zwycięskie tylko rezerwy

Podczas minionego piłkarskiego weekendu wśród drużyn seniorskich komplet punktów na swoim koncie zapisały jedynie rezerwy SKP II Słupca. Pozostałe zespoły solidarnie przegrały wszystkie spotkania.

Wzmocnieni wracającym po kontuzji do gry Marciem Michałowskim do meczu ze Strażakiem Licheń Stary przystępowali gracze Mirosława Kwaśnego. Na boisku przy Gajowej to gospodarze od początku zdominowali grę, co szybko potwierdzili kolejnymi golami. Wynik otworzył Michałowski, a zaraz potem na 2:0 podwyższył Bartosz Łysiak. Goście ograniczali się do strzałów zza szesnastki, jednak mieli problemy z trafieniem w światło bramki. Po jednym z kontrataków w sytuacji sam na sam piłkę nad bramkarzem przelobował Łukasz Jaszczak i było 3:0. Wtedy SKP przestało grać, a zlekceważenie przeciwników szybko przyniosło stratę dwóch goli. W drugiej połowie miejscowi wrócili jednak do swojej dobrej postawy. Po katastrofalnym błędzie bramkarza z Lichenia piłkę z najbliższej odległości w słupek uderzył Łysiak, ale zaraz potem wynik ponownie podwyższył Michałowski. Ostatecznie po jeszcze jednym golu Bartosza Łysiaka słupczanie wygrali 5:2 i wskoczyli na drugie miejsce w ligowych rozgrywkach.

W ważnym dla trenera Dziadkiewicza meczu w Wilczynie Polanin musiał uznać wyższość miejscowych Wilków, z którymi strzałkowianie przegrali 2:1, a jedynego gola dla gości zdobył Robert Królikowski. Jeszcze gorzej poradził sobie ZKS Zagórów, który gra ostatnio fatalnie. Tym razem zawodnicy Roberta Sarnowskiego zostali rozbici przez GKS Sompolno aż 5:0. Kłopoty kadrowe dają cię co raz bardziej we znaki zagórowskiej ekipie. Zwycięstwa nie odniósł również Hetman Orchowo, który u siebie uległ Górnikowi Kłodawa 0:1. Goście, którzy zaparkowali autobus na własnej połowie i grali bardzo defensywnie przeprowadzili kontrę, która zakończyła się zdobyciem gola. Orchowianie mimo kilku sytuacji byli bardzo nieskuteczni i fakt ten pozwolił cieszyć się ze zwycięstwa GKS-owi Sompolno.

A-klasa
SKP II Słupca- Strażak Licheń Stary 5:2
GKS Lisewo-Czarni Ostrowite 2:1

Klasa Okręgowa
Wilki Wilczyn-Polanin Strzałkowo 2:1
GKS Sompolno-ZKS Zagórów 5:0
Hetman Orchowo-Górnik Kłodawa 0:1

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *