W czwartek w Powidzu zorganizowane zostały Mistrzostwa Sił Powietrznych w Biegu Patrolowym.
– Podczas Mistrzostw Sił Powietrznych w pokonywaniu OSF i Biegu Patrolowym w Powidzu wywalczyłem wspólnie z kolegą Marcin Kuźniar złoto podczas biegu patrolowego – drużynowego (1km +OSF+1km+strzelanie i 44 na 50 możliwych kpt).
Ten bieg dedykowałem mjr Płokarzowi który był naszym mentorem ale niestety nie ma go już wśród nas.
Dziękuję wszystkim za zdrową rywalizację i fajne zawody. Pozdrawiam – relacjonuje Hubert Pokrop.
FOTO: Hubert Pokrop





